1. Lub caliper tuaj yeem ntsuas qhov deb
2. Nrog rau kev ua haujlwm ntawm tus kheej calibration balancing
3. Kev kho qhov sib npaug ntawm lub log tsheb
4. Sib npaug lub log tsheb kauj vab nrog lub adapter xaiv tau
5. Muaj kev hloov pauv ntawm nti mus rau millimeter thiab gram mus rau ounce
6. Lub zog sib npaug zoo dua, ruaj khov zoo, tsim rau txhua yam kev ntsuas log tiaj tus.
| Lub zog tsav tsheb | 0.25kw/0.32kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 254-615mm/10”-24” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 40-510 hli”/1.5”-20” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 65kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 37”/940 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | ±1g |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | 200rpm |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 112kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1000 * 900 * 1100 hli |
Thaum lub log ntawm lub tsheb tig ntawm qhov ceev ceev, lub xeev tsis sib npaug dynamic yuav tsim, ua rau lub log thiab lub kauj tsheb co thaum tsav tsheb. Yuav kom tsis txhob lossis tshem tawm qhov xwm txheej no, nws yog ib qho tsim nyog los ua kom lub log kho qhov sib npaug ntawm txhua qhov ntug los ntawm kev nce qhov hnyav counterweight nyob rau hauv cov xwm txheej dynamic.
Ua ntej, pib lub cev muaj zog kom tsav lub log tsheb kom tig, thiab vim yog cov yam tsis sib npaug, lub zog centrifugal uas lub log tsheb ua rau ntawm lub sensor piezoelectric hauv txhua qhov kev taw qhia raug hloov mus ua lub teeb liab hluav taws xob. Los ntawm kev ntsuas qhov teeb liab tas mus li, lub khoos phis tawj tshuaj xyuas lub teeb liab, xam qhov loj ntawm qhov tsis sib npaug thiab qhov chaw tsawg kawg nkaus ntawm cov yam tsis sib npaug, thiab tso saib rau ntawm lub vijtsam. Yuav kom ua tau raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm qhov tsis sib npaug tsawg kawg nkaus, lub sensor thiab A/D converter hauv lub kaw lus yuav tsum siv cov khoom muaj kev nkag siab siab thiab muaj kev raug siab. Yog li ntawd, qhov ceev ntawm kev suav thiab kev sim ntawm lub kaw lus yuav tsum siab.