1. Kev ntsuas qhov deb thiab lub log txoj kab uas hla tsis siv neeg;
2. Kev ntsuas tus kheej;
3. Kev ua haujlwm tsis sib npaug;
4. Xaiv tau adapter rau lub log tsheb kauj vab sib npaug;
5. Kev ntsuas hauv nti lossis millimeters, nyeem tawm hauv gram lossis oz;
| Lub zog tsav tsheb | 0.25kw/0.32kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 254-615mm/10”-24” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 40-510 hli”/1.5”-20” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 65kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 37”/940 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | ±1g |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | 200rpm |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 154kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1000 * 900 * 1150 hli |
Ua ib lub tshuab ntsuas qhov loj thiab qhov chaw tsis sib npaug ntawm ib yam khoom uas tig, lub tshuab ntsuas no yuav raug rau lub zog centripetal vim tias qhov zoo ntawm lub axis tsis sib npaug thaum lub rotor tig tiag tiag. Nyob rau hauv qhov kev ua ntawm lub zog centripetal, lub rotor yuav ua rau muaj kev co thiab suab nrov rau lub rotor bearing, uas yuav tsis tsuas yog ua kom cov bearing hnav sai dua thiab txo lub neej ntawm lub rotor, tab sis kuj tseem yuav ua rau cov khoom ua haujlwm tsis zoo. Lub sijhawm no, nws yog ib qho tsim nyog siv cov ntaub ntawv ntsuas los ntawm lub tshuab ntsuas kom kho qhov tsis sib npaug ua ke nrog qhov xwm txheej tiag tiag ntawm lub rotor, yog li txhim kho qhov faib ntawm lub rotor, yog li lub zog co uas tsim thaum lub rotor tig tuaj yeem txo qis rau qhov ntau thiab tsawg.
Cov tshuab sib npaug tuaj yeem txo qhov kev co ntawm lub rotor, txhim kho kev ua haujlwm ntawm lub rotor thiab lav nws qhov zoo. Yog li ntawd, lub tshuab sib npaug tuaj yeem siv los ua kev sim lub log tsheb, thiab kev sim ntawm lub tshuab sib npaug rau cov log tsheb hu ua kev sim lub tshuab sib npaug log.