1. Tilting kem thiab pneumatic xauv mount & demount caj npab;
2. Lub raj xa dej hexagonal uas ntev txog 270 hli tuaj yeem tiv thaiv kev hloov pauv ntawm lub hexagonal; lub ncej:
3. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
4. Tsis siv neeg mount & demount lub taub hau, ua haujlwm yooj yim; lub ntsiab ncej pneumatic xauv sai thiab txhim khu kev qha:
5. Cov qauv tsis kov, tuaj yeem mounting & demount log tsheb yooj yim dua;
6. Nrog lub tank cua sab nraud rau kev nce nqi sai, tswj los ntawm lub qhov taw qhia tshwj xeeb thiab tuav tes rau lub cuab yeej pneumatic; (yeem xaiv tau)
7. Nrog lub caj npab pneumatic pab rau kev tuav cov log tsheb dav, qis-profile thiab tawv.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 41"/1043mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 419Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 860 * 1330 * 1980 hli |
| 8 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
Cov puab tsaig tsis tuaj yeem qhib lossis kaw:
Xyuas seb puas muaj cua xau, xyuas seb lub plawv tsib txoj kev dhia tawm ntawm lub pedal fork, yog tias qhov saum toj no yog qhov qub, xyuas seb puas muaj cua tshuab hauv lub qhov cua faib tawm rotary, tshem tawm cov yeeb nkab cua txuas lub qhov cua faib tawm rotary rau lub tog raj kheej me me, thiab ntsia nws rau ntawm lub pedal Thaum tsis tau nqis los yog nqis tag nrho, tsuas yog ib qho ntawm cov yeeb nkab cua txuas lub qhov cua faib tawm rotary rau lub tog raj kheej me me muaj cua tawm los. Txawm li cas los xij, qhov xwm txheej uas ob lub yeeb nkab cua tsis tso tawm cua tib lub sijhawm yog lub tshuab ntawm lub qhov cua faib tawm rotary. Yog tias cov khoom saum toj no tsis muaj teeb meem, xyuas qhov claw, seb lub rooj zaum claw puas deformed lossis daig, seb lub turntable square puas daig, seb lub turntable square puas daig, seb lub turntable square puas daig, seb lub turntable pin square poob tawm.