1. Kev ntsuas qhov deb thiab lub log txoj kab uas hla tsis siv neeg;
2. Kev ntsuas tus kheej;
3. Kev ua haujlwm tsis sib npaug;
4. Xaiv tau adapter rau lub log tsheb kauj vab sib npaug;
5. Kev ntsuas hauv nti lossis millimeters, nyeem tawm hauv gram lossis oz;
| Lub zog tsav tsheb | 0.25kw/0.35kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 254-615mm/10”-24” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 40-510 hli”/1.5”-20” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 65kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 37”/940 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | ±1g |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | 200rpm |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 178kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1000 * 900 * 1150 hli |
1. Lub spindle high-precision yog koom tes nrog lub cuab yeej sensor high-frequency los xam qhov zaus ntawm kev tig lub log tsheb kom raug dua.
2. Nws siv lub vaj huam sib luag ua haujlwm uas tsis muaj zog nrog kev kov rhiab heev, kev ua haujlwm du, kev ua cov ntaub ntawv muaj zog, thiab daim duab qhia txog hom kev ua haujlwm yooj yim thiab yooj yim to taub thiab ua haujlwm.
3. Lub hau tiv thaiv log tsheb yog ua los ntawm cov khoom siv nylon siab, uas yuav tsis hloov pauv qhov nyuaj thiab brittleness tom qab ntau xyoo.
4. Lub thawv lub cev yog thickened, lub suab nrov qis, thiab kev ua haujlwm ruaj khov. Nws yog tsim rau qhov sib npaug ntawm ntau yam me me thiab nruab nrab lub log tsheb.
5. Nws muaj kev kuaj xyuas tus kheej thiab kev kuaj xyuas tus kheej kom paub tseeb tias cov ntaub ntawv raug.
6. Lub chaw cia khoom loj muaj qhov layout meej thiab ntau yam kev qhia txog kev cia khoom.
7. Tus ntsuas tshiab uas tau hloov kho dua tshiab yooj yim dua thiab ceev dua los ntsuas qhov dav thiab txoj kab uas hla ntawm lub log tsheb.
8. Precision spindle yog hnav-resistant thiab tsawg suab nrov, corrosion-resistant thiab tsis muaj xeb.