1. Lub 17 '' xim LCD zaub, tus phooj ywg interface, yooj yim ua haujlwm;
2. Muab cov qhov hnyav tso rau ntawm qhov chaw laser, kom raug dua;
3. Ntau hom kev sib npaug, rau cov rims tshwj xeeb;
4. Kev ua haujlwm SPLIT;
5.OPT kev ua haujlwm zoo tshaj plaws;
6. Kev ua haujlwm tsis siv neeg calibration ntse;
7. Kev kuaj mob ua txhaum, thiab ua kom pom qhov kev kuaj mob;
8. Yuav ntsuas tau IVECO rims;
9. Tsis siv neeg ntsuas qhov dav ntawm lub log.
| Lub zog tsav tsheb | 0.3kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 10”-25” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 1”-17” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 143 phaus/65 kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 43”/1100 hli |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 21”/530 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | ≤140rpm |
| Lub sijhawm voj voog | 15s |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | 0.05 oz/1g |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1520 * 1020 * 1450 hli |
Nws yog lub tshuab los txo qhov centrifugal force ntawm lub log tsheb, txo qhov hnav tsis zoo ntawm lub log tsheb, thiab ua rau lub log tsheb khiav tau zoo.
Yuav siv li cas: Kho cov lej ntawm lub tshuab raws li tus qauv log tsheb. Piv txwv li, lub log tsheb yog 185/60 R14, 185 yog qhov dav ntawm lub log tsheb. Lub pob thawj zaug ntawm sab laug ntawm lub tshuab sib npaug yuav tsum tau kho raws li qhov dav. 60 yog qhov sib piv ntawm lub log tsheb. Lub pob hauv nruab nrab tuaj yeem siv los ntsuas lub clamp, thiab kuj tuaj yeem kho raws li tus qauv log tsheb. 14 Lub log txoj kab uas hla hauv nti. Lub pob ntawm sab xis tuaj yeem rub tus pas ntsuas ntawm lub tshuab sib npaug los txiav txim siab qhov deb ntawm lub log tsheb. Ntau hom tshuab sib npaug yuav txawv, thiab kev ua haujlwm tshwj xeeb yuav tsum tau ua raws li phau ntawv qhia.