1. Ob lub tsheb thauj khoom thiab lub tsheb hloov pauv;
2. Kev nres tsheb cua;
3. Pneumatic nqa rau lub log loj thauj khoom;
4. Kev ntsuas tus kheej;
5. Kev ua haujlwm tsis sib npaug;
6. Kev ntsuas hauv nti lossis millimeters, nyeem tawm hauv gram lossis oz;
| Lub zog tsav tsheb | 0.55kw/0.8kw |
| Kev muab hluav taws xob | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 305-615mm/12””-24” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 76-510 hli”/3”-20” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 200kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 50”/1270 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | Tsheb ±1g Tsheb thauj khoom ±25g |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | 210rpm |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 200kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1250 * 1000 * 1250 hli |
| 9 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
Yuav tsum npaj dab tsi ua ntej lub log yuav sib npaug zoo?
1. Ntxuav thiab xyuas cov log tsheb. Yuav tsum tsis txhob muaj pob zeb nyob rau hauv lub log tsheb. Yog tias muaj, tshem tawm lawv nrog lub hau ntswj lossis lwm yam cuab yeej. Yuav tsum tsis txhob muaj cov av nplaum sib sau ua ke ntawm lub hub, yog tias muaj, so nws kom huv si nrog daim ntaub.
2. Xyuas qhov siab ntawm lub log tsheb. Qhov siab ntawm lub log tsheb yuav tsum nyob ntawm tus nqi txheem. Tus nqi txheem ntawm qhov siab ntawm lub log tsheb tuaj yeem pom ntawm lub qhov rooj ntawm lub rooj zaum tsav tsheb, feem ntau yog 2.5bar.
3. Yuav tsum tshem tawm cov khoom thaiv dynamic balance qub ntawm lub log tsheb tag nrho.
Koj siv lub log balancer pes tsawg zaus? Yog tias nws tsis tau kho ntau tshaj peb zaug, yog vim li cas?
Feem ntau, koj tuaj yeem kho lub log ntawm ib lossis ob zaug. Hauv qee kis tsis tshua muaj, peb zaug lub log tsheb tuaj yeem kho tau. Yog tias lub log tsheb tseem tsis tau kho tom qab khiav lub log tsheb ntau dua peb zaug, tej zaum lub log tsheb thiab lub log hub tsis tau sib dhos zoo, lossis muaj cov khoom tsis huv xws li cov kua nplaum rau lub log tsheb thiab cov khoom poob rau hauv lub log tsheb. Tom qab ntawd xyuas cov khoom no thiab sim dua.