1. Kev ntsuas qhov deb;
2. Kev ntsuas tus kheej; LED cov zaub digital
3. Kev ua haujlwm tsis sib npaug;
4. Xaiv tau adapter rau lub log tsheb kauj vab sib npaug;
5. Kev ntsuas hauv nti lossis millimeters, nyeem tawm hauv gram lossis oz;
| Lub zog tsav tsheb | 0.25kw/0.35kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Txoj kab uas hla ntawm lub npoo | 254-615mm/10”-24” |
| Qhov dav ntawm lub npoo | 40-510 hli”/1.5”-20” |
| Qhov hnyav ntawm lub log siab tshaj plaws | 65kg |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 37”/940 hli |
| Kev sib npaug ntawm qhov tseeb | ±1g |
| Kev sib npaug ntawm qhov ceev | 200rpm |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 134kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 980 * 750 * 1120mm |
Yog tias lub log tsheb thiab lub log sib dhos ua ke, yuav tsum muaj kev kho qhov sib npaug ntawm lub log tsheb. Txawm yog hloov lub log tsheb lossis hloov lub log tsheb qub nrog lub log tshiab, txawm tias tsis muaj dab tsi hloov pauv los xij, lub log tsheb yuav raug tshem tawm ntawm lub log tsheb kom kuaj xyuas. Yog tias lub log tsheb thiab lub log tsheb sib dhos ua ke sib cais, yuav tsum muaj kev sib npaug ntawm lub log tsheb.
Ntxiv rau kev hloov cov rims thiab cov log tsheb, koj yuav tsum tau them sai sai rau lub sijhawm ib txwm muaj. Yog tias koj pom tias lub kauj tsheb co, koj yuav tsum xub xyuas seb qhov sib npaug ntawm lub log tsheb puas txawv txav. Tsis tas li ntawd, cov yam xws li kev hloov pauv ntawm lub log tsheb, kev kho lub log tsheb, kev teeb tsa lub log tsheb saib xyuas lub zog, thiab kev hloov pauv ntawm cov khoom siv sib txawv yuav cuam tshuam rau qhov sib npaug ntawm lub log tsheb. Nws raug pom zoo kom ua ib pawg ntawm qhov sib npaug ntawm lub log tsheb kom ntseeg tau tias siv lub log tsheb tau zoo.