1. Cov qauv zoo ntawm lub qhov rooj ko taw tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
2. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm Alloy steel;
3. Lub Qhov Tuav Kho Tau (xaiv tau), ± 2 "tuaj yeem hloov kho rau qhov loj me ntawm qhov clamping.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 38"/960mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 11"/280 hli |
| Sab nraud clamping | 10"-18" |
| Sab hauv clamping | 12"-21" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 229Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950 hli |
| 36 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
Lub tshuab hloov log tsheb semi-automatic siv cov qauv me me, yooj yim siv thiab ceev, thiab ua haujlwm hydraulic tag nrho. Qhov siab ua haujlwm tas li, kev txav mus los ergonomic zoo meej, lub log nqa kom yooj yim tso txhua hom log rau ntawm lub rooj tig.
Txuag qhov chaw: tsis muaj cov xov hlau nyob tom qab thiab muaj lub txee cia khoom, cov txheej txheem ua haujlwm sai dua: lub taub hau noog qhov siab nco qab muaj nuj nqi, kho lub log tsheb zoo meej & ceev: lub rooj tsav tsheb hluav taws xob clamp kho thiab lub xauv nruab nrab ntse nrog kev tuav ntxiv, kev ua haujlwm xoom siab, lub log tsheb pneumatic rotary, lub taub hau noog ua los ntawm cov khoom siv tiv taus khawb, tsis ua rau muaj kev puas tsuaj rau lub log hub (xoom siab cuam tshuam).