1. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
2. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm Alloy hlau;
3.S41 lub raj xa dej hexagonal txuas ntxiv mus txog 270 hli, tiv thaiv kev hloov pauv ntawm lub hexagonal ncej;
4. Lub zog nias ntawm lub log tsheb, kev pab rau kev muab cov log tsheb khiav tiaj tus, cov log tsheb tsis zoo thiab cov log tsheb tawv;
5. Muab qhov chaw pabcuam kho qhov, uas yooj yim kho tus pabcuam ntawm tus neeg siv khoom xav tau.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 44"/1120mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab nraud clamping | 10"-21" |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 295Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950 hli |
| 24 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Tshem cov pa tawm ntawm lub log tsheb.
2. Tshem tawm tag nrho cov hnyav txhuas ntawm lub rim.
3. Muab lub log tsheb tso rau hauv qhov chaw uas tau teem tseg, tig lub log tsheb ntau zaus thiab nias lub diav log tsheb, nqis mus rau ntawm lub pedal diav log tsheb kom cais lub log tsheb ntawm lub nplhaib hlau tag nrho.
4. Muab lub log tso rau ntawm lub rooj tig thiab nias lub pedal clamp log kom xauv lub log.
5. Siv roj nplaum rau sab hauv ntawm lub log tsheb.
6. Rub lub caj npab uas tshem tawm kom lub menyuam sab hauv ntawm lub chuck lo rau ntawm ntug ntawm lub nplhaib hlau, thiab xauv lub caj npab txuas ntxiv ntawm lub taub hau nrog lub caj npab telescopic ntawm lub taub hau.
7. Siv ib tug crowbar los tsa lub log tsheb mus rau lub taub hau pick-up, kauj ruam rau ntawm lub pedal turntable los tig lub chuck, thiab rho ib sab ntawm lub log tsheb tawm.
8. Rub lub log tsheb lwm yam tawm tib yam nkaus.