1. Cov qauv zoo ntawm lub qhov rooj valve tuaj yeem tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab txhim khu kev qha thiab yooj yim txij nkawm;
2. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm cov hlau alloy,
3. Lub raj xa dej hexagonal txuas ntxiv mus txog 270 hli, tiv thaiv kev hloov pauv ntawm lub hexagonal ncej;
4. Nruab nrog lub log tsheb nqa, yooj yim rau kev thauj khoom lub log tsheb;
5. Nruab nrog lub tshuab cua tshuab ua kom lub tank tawg, tswj los ntawm lub qhov cua taw tshwj xeeb thiab lub tshuab cua tes tuav;
6. Nrog ob sab caj npab pab rau kev tuav cov log tsheb dav, qis-profile thiab tawv.
7. Lub Qhov Tuav Kho Tau (xaiv tau), ± 2 "tuaj yeem hloov kho rau qhov loj me ntawm qhov clamping.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 47"/1200mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 16"/410mm |
| Sab nraud clamping | 13"-24" |
| Sab hauv clamping | 15"-28" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 562Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1400 * 1120 * 1800mm |
| 8 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Lub hwj chim ntawm lub tshuab log tsheb yuav tsum nyob rau hauv ib qho xwm txheej ib txwm muaj. Thaum lub xeev tsis ua haujlwm, lub hwj chim nyob rau hauv qhov chaw tawm. Lub siab ntawm lub tshuab sab hauv yog nyob rau ntawm lub siab ib txwm muaj, thiab cov yeeb nkab cua tsis txuas nrog rau hauv lub xeev tsis ua haujlwm.
2. Ua ntej hloov lub log tsheb, xyuas seb lub log tsheb puas puas lawm, thiab seb lub qhov cua puas xau lossis tawg.
3. Tshem lub hau cua kom tso lub log tsheb tawm, muab lub log tsheb tso rau hauv nruab nrab ntawm lub caj npab nias, thiab siv lub caj npab nias kom cais ob sab ntawm lub log tsheb ntawm lub thav log.
4. Siv cov nyees khawm kom tshem cov log tsheb.
5. Thaum cov log tsheb tshiab raug ntsia, cov log tsheb yuav raug cim rau saum toj, thiab cov log tsheb yuav raug ntsia los ntawm kev siv cov khawm.
6. Tom qab sib dhos tiav lawm, txhua lub qhov hloov yuav tsum muab tso rau hauv qhov chaw tua.