1. Tilting kem thiab pneumatic xauv mount & demount caj npab;
2. Lub raj xa dej rau 6-axis txuas mus txog 270 hli tuaj yeem tiv thaiv kev hloov pauv ntawm rau-axis kom zoo;
3. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
4. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm Alloy hlau;
5. Lub Qhov Rooj Uas Kho Tau (xaiv tau), ± 2 "tuaj yeem hloov kho rau qhov loj me ntawm qhov clamping;
6. Nruab nrog lub tshuab cua sab nraud uas siv lub tshuab tua hluav taws xob, tswj los ntawm lub qhov cua tshwj xeeb thiab lub tshuab pneumatic tuav tes;
7. Nrog lub caj npab pab txhawb nqa rau kev siv cov log tsheb dav, qis thiab tawv.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 44"/1120mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab nraud clamping | 10"-21" |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 384Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950mm, 1330 * 1080 * 300mm |
| 24 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Lub hwj chim thiab cua qhov chaw yuav tsum raug txiav tawm ua ntej kev saib xyuas.
2. Lub tshuab yuav tsum tau so kom zoo, thiab cov khoom swb thiab hloov pauv yuav tsum tau muab roj nplua nyeem ntau zaus tom qab ua haujlwm txhua hnub.
3. Xyuas cov roj-dej separator thiab lubricator ntau zaus, tso nws tawm thaum muaj dej ntau dhau, thiab rov ua kom tiav thaum cov roj tsis txaus.
4. Xyuas kom tseeb tias muaj roj nplua nyeem txaus hauv lub thawv txo qis. Koj tuaj yeem pom qib roj los ntawm lub qhov rais roj. Qhib lub hau yas hauv nruab nrab ntawm lub rooj ua haujlwm, unscrew cov bolts, thiab tom qab ntawd ntxiv roj los ntawm cov qhov bolt.