1. Tilting kem thiab pneumatic xauv mount & demount caj npab;
2. Lub raj xa dej rau 6-axis txuas mus txog 270 hli tuaj yeem tiv thaiv kev hloov pauv ntawm rau-axis kom zoo;
3. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
4. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm cov hlau alloy;
5. Lub Qhov Rooj Uas Kho Tau (xaiv tau), ± 2 "tuaj yeem hloov kho rau qhov loj me ntawm qhov clamping;
6. Nruab nrog lub tshuab cua sab nraud uas siv lub tshuab tua hluav taws xob, tswj los ntawm lub qhov cua tshwj xeeb thiab lub tshuab pneumatic tuav tes;
7. Nrog lub caj npab pab txhawb nqa rau kev siv cov log tsheb dav, qis thiab tawv.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 44"/1120mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab nraud clamping | 10"-21" |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 406Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950 hli 1330 * 1080 * 300 hli |
| 20 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Lub rooj ua haujlwm ntawm tus tswv tsev: Cov log tsheb feem ntau raug rhuav tshem ntawm lub platform no, uas feem ntau ua lub luag haujlwm ntawm kev tso cov log tsheb thiab tig lawv.
2. Caj npab sib cais: Ntawm sab ntawm lub tshuab tshem lub log tsheb, nws feem ntau yog siv los cais lub log tsheb ntawm lub npoo, kom qhov kev tshem lub log tsheb tuaj yeem ua tiav tau zoo.
3. Lub cuab yeej nqus cua thiab nqus cua: Nws feem ntau yog siv los tso cua hauv lub log tsheb kom yooj yim nqus cua lossis rhuav tshem, thiab tseem muaj lub barometer los ntsuas qhov siab ntawm huab cua. Lub zog ntawm lub log tsheb feem ntau yog li 2.2 atmospheres. Kuj sib npaug rau 0.2Mpa.
4. Cov Pedals: Muaj 3 lub pedal switches nyob rau hauv lub log tsheb hloov pauv, uas yog siv los tig lub hloov pauv clockwise thiab counterclockwise, cais lub hloov pauv nruj, thiab cais lub rim thiab log tsheb hloov pauv.
5. Cov kua roj nplua nyeem: Nws muaj txiaj ntsig zoo rau kev rhuav tshem thiab sib dhos cov log tsheb, txo qhov puas tsuaj thaum lub sijhawm rhuav tshem thiab sib dhos cov log tsheb, thiab ua rau lub log tsheb rhuav tshem thiab sib dhos ua haujlwm zoo dua.