1. Nruab nrog servo lub cev muaj zog ceev thiab tswj hwm system
3. Zoo cua nruj, kev txuag cua sov thiab kev tiv thaiv suab nrov
4. Muaj zog thiab ruaj khov, zoo nkauj tsos
4. Ntau txoj kev qhib
5. Kho tau qhov qhib thiab kaw ceev.
| Lub zog tsav tsheb | 0.75kw/1.5kw/lwm yam |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/380V |
| Cov Khoom Siv Vaj Huam Sib Luag | Aluminium Alloy |
| Xim | Dawb, Tsaus Grey, Nyiaj Grey, Liab, Daj |
| Vaj huam sib luag tuab | 40 hli |
| Qhib Ceev | 0.8 txog 2.5m/s, kho tau |
| Kev Ceev Kaw | 0.8m/s, kho tau |
| Kev tiv thaiv cua | 120km/teev |
| Siv lawm | kev lag luam hauv tsev, kev xa khoom |
1. Kuv tuaj yeem xaj nws li cas?
Thov muab koj thaj av, qhov ntau ntawm lub tsheb, thiab lwm yam ntaub ntawv, peb tus engineer tuaj yeem tsim ib txoj kev npaj raws li koj thaj av.
2. Kuv yuav tau txais nws ntev npaum li cas?
Kwv yees li 45 hnub ua haujlwm tom qab peb tau txais koj cov nyiaj them ua ntej.
3. Yam khoom them nqi yog dab tsi?
T/T, LC....