1. Txhim khu kev qha, ua tau zoo, yooj yim rau kev khiav lag luam thiab cov nqi kho qis
2. Aluminium alloy phaj nrog high density foaming ua ke sib dhos, tsis txhob deformation thiab tsis hnav
3. Ob qho kawg yog txuas nrog lub saw hlau dumpling, thiab lub phaj qhov rooj txuas nrog lub sealing strip, nws tau sib sau ua ke yooj yim dua.
| Qhov loj ntawm qhov rooj | Kho kom haum |
| Kev muab hluav taws xob | 220V/380V |
| Cov Khoom Siv Vaj Huam Sib Luag | Aluminium Alloy |
| Xim | Dawb, Tsaus Grey, Nyiaj Grey, Liab, Daj |
| Qhib Ceev | 0.8 txog 1.2m/s, kho tau |
| Kev Ceev Kaw | 0.8m/s, kho tau |
| Kev tiv thaiv cua | 28-35m/s |
| Siv lawm | kev lag luam hauv tsev, kev xa khoom, lub tsev nres tsheb |
1. Kuv tuaj yeem xaj nws li cas?
Thov muab koj thaj av, qhov ntau ntawm lub tsheb, thiab lwm yam ntaub ntawv, peb tus engineer tuaj yeem tsim ib txoj kev npaj raws li koj thaj av.
2. Kuv yuav tau txais nws ntev npaum li cas?
Kwv yees li 45 hnub ua haujlwm tom qab peb tau txais koj cov nyiaj them ua ntej.
3. Yam khoom them nqi yog dab tsi?
T/T, LC....