1. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, kev ua haujlwm ruaj khov thiab txhim khu kev qha, thiab nws yooj yim rau kev txij nkawm;
2. Lub taub hau mounting thiab tuav lub puab tsaig yog ua los ntawm cov hlau alloy, uas tuaj yeem txo qhov kev puas tsuaj rau lub log tsheb;
3. Lub caj npab pab txhawb nqa lub sijhawm thiab kev siv zog hauv kev ua haujlwm;
4. Cov puab tsaig tuav tau kho tau (xaiv tau), qhov clamping yooj yim tuaj yeem hloov kho ± 2 "hauv qhov loj me.
5. Ib hom tshiab ntawm tus pab uas yooj yim tshem tawm cov log tsheb phab ntsa nyuaj.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 44"/1120mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab nraud clamping | 10"-21" |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 379Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950mm, 1330 * 1080 * 300mm |
| 20 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Koj tuaj qhov twg los?
Qingdao, xeev Shandong, Suav.
2. Koj puas yog tus tsim khoom lossis tus tub luam?
Chaw Tsim Khoom. Peb muaj peb lub Hoobkas thiab pab pawg QC.
3. Lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
30 hnub ua haujlwm.
Txais tos kom nug ntxiv cov ntsiab lus. Thov saib xyuas qhov kev ntsuas seb qhov kev nqa no puas haum rau koj.