1. Cov qauv zoo ntawm lub valve tuaj yeem raug tshem tawm tag nrho, ua haujlwm ruaj khov thiab ntseeg tau, thiab yooj yim txij nkawm;
2. Lub taub hau mounting thiab lub puab tsaig tuav yog ua los ntawm Alloy hlau;
3. Pab caj npab yooj yim, txuag lub sijhawm ua haujlwm ntawm tus neeg teb xov tooj;
4. Lub Qhov Rooj Uas Kho Tau (xaiv tau), ± 2 "tuaj yeem hloov kho rau ntawm qhov yooj yim
qhov loj ntawm clamping.
| Lub zog tsav tsheb | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Kev muab hluav taws xob | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub log | 44"/1120mm |
| Qhov dav tshaj plaws ntawm lub log | 14"/360mm |
| Sab nraud clamping | 10"-21" |
| Sab hauv clamping | 12"-24" |
| Kev muab cua | 8-10bar |
| Kev sib hloov ceev | 6rpm |
| Lub zog tawg ntawm lub hlaws | 2500Kg |
| Qib suab nrov | <70dB |
| Qhov hnyav | 298Kg |
| Qhov loj ntawm pob khoom | 1100 * 950 * 950 hli |
| 24 units tuaj yeem thauj mus rau hauv ib lub thawv 20 " | |
1. Siv roj rau sab hauv ntawm lub log tsheb ua ntej.
2. Kho lub nplhaib hlau rau ntawm lub turntable tib yam li tshem lub log tsheb, muab lub log tsheb tso rau ntawm ntug sab saud ntawm lub nplhaib hlau, thiab txiav txim siab qhov chaw ntawm lub qhov cua.
3. Txav lub caj npab tshem tawm mus nias ntug ntawm lub log tsheb, nqis rau ntawm lub pedal, thiab maj mam nias lub log tsheb rau hauv lub npoo hlau.
4. Nias lub log tsheb sab saud rau hauv lub npoo hlau tib yam li ntawd kom ua tiav qhov kev teeb tsa log tsheb.
1. Ntxuav cov hmoov av ntawm lub turntable tom qab siv tshuab.
2. Xyuas seb lub pob zeb sib tsoo ntawm lub taub hau mounting puas hnav ua ntej siv lub tshuab, thiab hloov nws raws sijhawm yog tias nws hnav tawm.
3. Tshawb xyuas cov kua roj nplua nyeem hauv lub tshuab cais roj-dej txhua lub lim tiam, yog tias cov kua qis dua qhov cim tsawg kawg nkaus, nws yuav tsum tau sau kom tiav raws sijhawm. Nws yog qhov tsim nyog los kho qhov ntau ntawm cov roj nplua nyeem kom tsis txhob muaj ntau dhau lossis tsawg dhau.
4. Xyuas seb puas muaj dej nyob hauv lub lim dej txhua hli. Yog tias muaj dej, tso dej tawm raws sijhawm, thiab tsis txhob cia dej tshaj qhov siab tshaj plaws.