1. Lub tshuab nqa khoom tuaj yeem teeb tsa nrog 2, 4, 6, 8, 10, lossis 12 kem, ua rau nws zoo tagnrho rau kev nqa cov tsheb thauj khoom, tsheb npav, thiab forklifts.
2. Muaj kev tswj hwm wireless lossis cable. Lub tshuab hluav taws xob AC siv kev sib txuas lus wired, ua kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo yam tsis muaj kev cuam tshuam ib puag ncig. Kev tswj hwm wireless muab kev yooj yim dua.
3. Lub kaw lus siab heev muaj qhov ceev ntawm kev nqa / txo qis, ua kom muaj kev sib dhos zoo meej thoob plaws txhua kab thaum lub sijhawm nqa thiab txo qis.
4. Hauv "hom ib leeg," txhua kem tuaj yeem ua haujlwm tau ywj pheej, tso cai rau kev tswj hwm yooj ywm.
| Tag nrho cov hnyav thauj khoom | 20t/30t/45t |
| Qhov hnyav ntawm ib lub tshuab nqa khoom | 7.5T |
| Qhov siab nqa | 1500 hli |
| Ua haujlwm hom | Kov npo + khawm + chaw taws teeb tswj |
| Nce & nqis ceev | Kwv yees li 21 hli/s |
| Hom tsav tsheb: | hydraulic |
| Ua haujlwm voltage: | 24V |
| Them hluav taws xob: | 220V |
| Hom kev sib txuas lus: | Kev sib txuas lus cable/wireless analog |
| Khoom siv muaj kev nyab xeeb: | Lub xauv tshuab + lub qhov dej tawg |
| Lub zog tsav tsheb: | 4 × 2.2KW |
| Lub peev xwm roj teeb: | 100A |